online randevu tedavi ücretleri

Kadıköy Kıl Dönmesi Tedavi Merkezi

İstanbul’un 3 farklı noktasında kolayca hizmet alabileceğiniz idea klinikleri Kadıköy, Bakırköy ve Şişli’de hizmet vermektedir. Anadolu yakasında tek şubemiz olan ve yaşayanların özellikle tercihi haline gelen Kadıköy idea kliniğimiz size her açıdan birçok avantaj sağlıyor.

Ücretsiz Muayene Fırsatı
Bütün şubelerimizde olduğu gibi Kadıköy kliniğimizde de SGK güvencesi olan ve olmayan hastalara ücretsiz muayene imkanı sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey 0216 357 00 02 numaralı telefondan bizleri arayarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca 0542 231 28 23 numaralı cep telefonundan iletişime geçebilirsiniz. Aynı işlemi dilerseniz aşağıdaki bağlantıya tıklamanız halinde Online olarak gerçekleştirebilirsiniz. https://www.idea klinikklinik.com/online-randevu

Deneyimli Proctoloji Uzmanları Görev Yapıyor
Genellikle (Plonidal Sinüs )kıl dönmesi tedavisine korku ile yaklaşılır. Oysaki kliniğimizde hastalarımız sadece 15-20 dakika gibi kısa sürede sağlığına kavuşarak günlük hayatını etkilemeden, evine, işine dönebilmektedir. Kadıköy kliniğimizde mikrosinüsektomi yöntemi ile Sizlere bu imkanı sunan genel cerrahi uzmanımız Op.Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS sürekli geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Tedavide Mikro Sinüsektomi Uygulanıyor
Tüm diğer şubelerimizde olduğu gibi idea klinik olarak bir ayrıcalığımız en küçük Mikro cerrahi yöntem ile Plonidal sinüs rahatsızlığı olan hastalarımızı gündelik hayatlarına devam edebilecek şekilde tedavi uygulamamızdır.

Tedaviniz 5 Dakikada Yapılır
Idea Kadıköy kliniğimizde hastalarımız mikro sinüsektomi yöntemi lokal anestezi ile ( sadece o bölge uyuşturularak) yaklaşık 10-15 dk sürede kıldönmesi rahatsızlığından kurtulabiliyor.

Narkoz ve Hastanede Yatma Korkusu Yaşamazsınız
Mikro Sinüsektomi yöntemi sırasında narkoz kullanılmasına gerek duyulmadığından hastalarımızın hastanede yatma korkusu duymasına gerek kalmadan tedavi olabiliyorlar. Operasyon sonrası hastalarımız aynı gün içeresinde gündelik hayatlarına dönebilirler.

Fiyatı Oldukça Ekonomik ve SGK lılara indirimli
Kıl dönmesi tedavisinde Mikro Sinüsektomi yöntemi başarılı olduğu kadar ücreti ile de SGK’lı hastalara imkan sağlıyor. Klasik ameliyatlar 4000 – 15000 arasında değişirken Mikro Sinüsektomi SGK güvencesi olan hastalar için 980 TL SGK güvencesi olmayanlar için 1960 TL alınmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi muayene için zaten ücret alınmamaktadır.

Idea Kadıköy Kliniği Nerede?
Kliniğimiz İstanbul Anadolu yakasında tek şube olup Kadıköy’ün en eski ve gözde semtlerinden Bağdat Caddesi’nde hizmet vermektedir.Şehir içi ve şehir dışından ulaşımı oldukça kolay olup, yazının devamında adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Idea (Kadıköy)
Adres: Bağdat Caddesi No:201 Akbank Çiftehavuzlar Şubesi Üstü / Kadıköy – İstanbul
TEL: 0216 357 00 02 – 0216 357 00 03
GSM: 0542 231 28 23

Nasıl Gidilir?
Pendik yönünden gelenler için; 16D ve 222 hat numaralı araçlarla gelebilirsiniz.
Bostancı sahil yönünden gelenler için; 4 ve 16 araçlarla ya da sarı dolmuşlarla gelebilirsiniz.
Kadıköy yönünden gelen de aynı araçları kullanıp Çiftehavuzlar durağında inebilirler.
Kendi aracıyla gelmek isteyenler için Whatsapp numaramız 0542 231 28 23 numarasından konum bilgisi alabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Disclaimer (Feragatname) Bu sitede yer alan bilgiler tüm insanlarda aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenle yaşadığınız sorunun kesin teşhisi, uygulanacak olan tedavi, süreci ve sonrasında yaşanabilecek durumları öğrenmek için mutlaka doktorunuza muayene olmalısınız.