biz sizi arayalım
online randevu tedavi ücretleri

Kadıköy Varis Tedavi Merkezi

Kadıköy varis tedavi merkezi 2014 yılından beri hizmet vermektedir. Türkiye’de bir çok ilke imza atan Idea klinik varis merkezi hiçbir cerrahi işleme gerek kalmadan kalınlığı 1mm-2.5cm arasındaki varislerinizi ameliyatsız köpük, skleroterapi, radyofrekans veya lazer yöntemleriyle yok ediyor.

Merkezi İstanbul Bakırköy’de bulunan kliniğimiz Kadıköy şubemiz olarak da 3 yıldır hizmet vermekteyiz. Tüm hastalarımızdan muayene ücreti alınmamakta ve tedavi ücretlerinde %50 indirim uygulanmaktadır.

Idea Kadıköy şubesi Bağdat Caddesi No:308 Kat:1 No:1 ‘de hizmet vermektedir. Idea klinik resmi sitemizden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğimiz gibi online muayene hizmeti de alabilirsiniz.

Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrı çekmek veya tekrarlama riski yaşamadan işinize ara vermeden birkaç seansta mevcut varislerinizden kurtula bileceksiniz. Tedavi edilen varisli damalarınız ömür boyu tekrarlamaz bu damarda varis hastalığı tekrar görülmez. Ancak başka damarlarda zamanla genişleme olabilir.

Kadıköy varis tedavi merkezinde tüm hastaların muayenesi ücretsiz yapılmaktadır. Ultrason ve Ven light cihazı ile yapılan muayene sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi yöntemleri, hastanın ödemesi gereken tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve işlemler için onay istenmektedir. Ücretler sabit olmayıp kişinin hastalık durumu yaygınlığı ve uygulanacak yönteme göre değişmektedir, Ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmaz.  1 yıl boyunca oluşabilecek varis şikayetlerinizin tedavi garantimiz altına alınmaktadır.

Kadıköy şubemizde kılcal damar çatlamaları dahil tüm damarların tedavisi ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. 18 yıllık tecrübeyle en doğru yöntemler kullanılmaktadır.

Kılcal varis tedavisi yapan kliniğimizde mutlaka şu cihaz ve yöntemler uygulanmaktadır;

  • ULTRASON
  • VEN LIGHT
  • MİCRO KÖPÜK
  • SKLEROTERAPİ
  • RADYO FREKANS
  • LAZER

Idea klinik varis tedavi merkezi Kadıköy dışında İzmir, Ankara, Bakırköy, Şişli Ve Bursa şubelerinde hizmet vermektedir.

Lazerle kılcal damar tedavisi yapan hastane sayısı sınırlıdır. Ve daha çok kozmetik bölümünde yapıldığı için SGK’ lı olanlara uygulanmaz. Kadıköy şubemizde SGK lı hastalarda kabul edilmektedir. Idea klinik olarak 18 yıllık tecrübemize göre lazerle uygulanan tedavinin uzun seanslar gerektirmesi, leke bırakması ve başarı yüzdesinin düşük olduğunu göstermiştir. Uygulama yapıldıktan 1 ay sonra hasta kontrole çağrılır düzelmediyse yeniden çalışılır. Bu 1-6 seans söylense de hastanın durumuna göre 5-15 seans sürebilmektedir. Bu uygulamayı lazer konusunda ısrar eden hastalarımıza uygulamaktayız. Daha çok başarı oranı yüksek Radyo Frekans tedavi yöntemini tercih etmekteyiz.

RADYO FREKANSLA  KILCAL DAMAR TEDAVİSİ;
1mm daha ince iğne uçlarıyla radyo dalgası veren cihaz yardımıyla yapılır. Gözle görülür tüm kılcal varisler yok edilebilir. İnce uçlu iğneyle damara girilir, radyo frekans dalgaları verilerek damar yok edilir. Yöntemin en etkili özelliği uygulama sırasında sonucunun aynı anda görülmesidir. Bu özeliğiyle Lazerden en büyük farkını ortaya koymaktadır. Uygulama genellikle tek seansta tamamlanır, seyrek olarak ek seans gerekebilir.İsminden dolayı radyasyon tereddüt olsa da radyasyon yayan bir özelliği yoktur.

KILCAL DAMARIN İLAÇLA TEDAVİSİ;
Köpük haline getirilerek veya sıvı halde enjeksiyon yapılır. Bu yöntemleri belirli kalınlıktaki her damar için uygulanır. Uygulama genellikle birkaç seansta tamamlanabilir. Binlerce hastadan edindiğimiz tecrübeye göre varisli damarın kalınlıklarına bağlı olarak farklı yöntemler gerekebilir, bu sebeple hizmet alacağınız kliniğin teknik donanımından emin olmalısınız. Garantili kılcal damar yapan klinik idea klinik’tir.

Kadıköy, Bakırköy, Şişli, İzmir, Ankara ve Bursa olmak üzere 6 şubemiz vardır. Tüm varis tedavilerinde garanti şu şekilde uygulanmaktadır; tedaviye aldığımız her hasta 1 yıl boyunca kliniğimizin kontrolünde olup varis şikayetleri bitene kadar devam eder, 1 yıl içinde oluşabilecek tüm damarsal sorunlar çözülür ve bunlar için ek ücret talep edilmez. Varis tedavisi Kadıköy Idea Kliniğimizde 1 yıl garantili tedavi ücreti sunmaktadır.

1 Yorum Var

Doktora Soru Sor
  1. SELİN

    Bacagımda yaralar oluştu. Bir türlü düzelmiyor. Ne gibi bir yöntem uygulayabilirsiniz. merhaba varis kaynaklı ise köpük tedavisi uyguluyoruz. ancak öncelikle muayene olmanız gerekmekte. .bizim muayenelerimiz ücretsizdir dilerseniz 02163570002-03 numaralardan ücretsiz randevu için bilgi alabilir randevu oluşturabilirsiniz.sağlıklı günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Disclaimer (Feragatname) Bu sitede yer alan bilgiler tüm insanlarda aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenle yaşadığınız sorunun kesin teşhisi, uygulanacak olan tedavi, süreci ve sonrasında yaşanabilecek durumları öğrenmek için mutlaka doktorunuza muayene olmalısınız.