biz sizi arayalım
online randevu tedavi ücretleri

Kadıköy Kıl Dönmesi Tedavi Merkezi

İstanbul’un 3 farklı noktasında kolayca hizmet alabileceğiniz idea klinikleri Kadıköy, Bakırköy ve Şişli’de hizmet vermektedir. Anadolu yakasında tek şubemiz olan ve yaşayanların özellikle tercihi haline gelen Kadıköy idea kliniğimiz size her açıdan birçok avantaj sağlıyor.

Deneyimli Proctoloji Uzmanları Görev Yapıyor
Genellikle (Plonidal Sinüs )kıl dönmesi tedavisine korku ile yaklaşılır. Oysaki kliniğimizde hastalarımız sadece 15-20 dakika gibi kısa sürede sağlığına kavuşarak günlük hayatını etkilemeden, evine, işine dönebilmektedir. Kadıköy kliniğimizde mikrosinüsektomi yöntemi ile Sizlere bu imkanı sunan genel cerrahi uzmanımız Op.Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS sürekli geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Tedavide Mikro Sinüsektomi Uygulanıyor
Tüm diğer şubelerimizde olduğu gibi idea klinik olarak bir ayrıcalığımız en küçük Mikro cerrahi yöntem ile Plonidal sinüs rahatsızlığı olan hastalarımızı gündelik hayatlarına devam edebilecek şekilde tedavi uygulamamızdır.

Tedaviniz 5 Dakikada Yapılır
Idea Kadıköy kliniğimizde hastalarımız mikro sinüsektomi yöntemi lokal anestezi ile ( sadece o bölge uyuşturularak) yaklaşık 10-15 dk sürede kıldönmesi rahatsızlığından kurtulabiliyor.

Narkoz ve Hastanede Yatma Korkusu Yaşamazsınız
Mikro Sinüsektomi yöntemi sırasında narkoz kullanılmasına gerek duyulmadığından hastalarımızın hastanede yatma korkusu duymasına gerek kalmadan tedavi olabiliyorlar. Operasyon sonrası hastalarımız aynı gün içeresinde gündelik hayatlarına dönebilirler.

Fiyatı Oldukça Ekonomik ve SGK lılara indirimli
Kıl dönmesi tedavisinde Mikro Sinüsektomi yöntemi başarılı olduğu kadar ücreti ile de SGK’lı hastalara imkan sağlıyor. Klasik ameliyatlar 4000 – 15000 arasında değişirken Mikro Sinüsektomi SGK güvencesi olan hastalar için 1350 TL SGK güvencesi olmayanlar için 2700 TL alınmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi muayene için zaten ücret alınmamaktadır.

Idea Kadıköy Kliniği Nerede?
Kliniğimiz İstanbul Anadolu yakasında tek şube olup Kadıköy’ün en eski ve gözde semtlerinden Bağdat Caddesi’nde hizmet vermektedir.Şehir içi ve şehir dışından ulaşımı oldukça kolay olup, yazının devamında adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

5 Yorum Var

Doktora Soru Sor
 1. İbrahim

  Kuyruk sokumumda sivilce gibi şişlik var ve ağrı yapıyor kıl dönmesi olabilir mi ?

  1. Doktorunuz

   Merhaba;
   Şişlik kıl dönmesi apsesi olabilir. Muayene olmalısınız. Eğer apseniz var ise apsenizi boşaltmanız gerekir. Apse tedavisinden 1 buçuk 2 ay sonrasında asıl sorununuz olan kıl dönmenizi tedavi ettirmeniz lazım.

 2. Mahir

  İyi günler 3 kez kıl dönmesi ameliyatı geçirdim en son 3 sene önce flep yöntemi ile ameliyat oldum ve tekrarladı mikrosinusectomi yöntemi bana uygun mudur ?

  1. Doktorunuz

   Merhaba,
   Kıl dönmenizi görmemiz gerekir. Muayene olmanız lazım. Eğer mikro sinüsektomi yöntemi size uygun size geldiğiniz gün içinde tedavi olabilirsiniz. Tedavilerimiz 15 -20 dakika sürmektedir. Günlük yaşantınızı engellemez. Karar verirseniz 572 72 66 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 3. Deniz

  Merhabalar kıl dönmem var 4 delik oluşturmuş tedavisi yapılabilir mi. merhaba tedavi edilebilir. ancak öncelikle muayene olmanız gerekmekte.k.bizim muayenelerimiz ücretsizdir dilerseniz 02163570002-03 numaralardan ücretsiz randevu için bilgi alabilir randevu oluşturabilirsiniz.sağlıklı günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Disclaimer (Feragatname) Bu sitede yer alan bilgiler tüm insanlarda aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenle yaşadığınız sorunun kesin teşhisi, uygulanacak olan tedavi, süreci ve sonrasında yaşanabilecek durumları öğrenmek için mutlaka doktorunuza muayene olmalısınız.

Sizi Arayalım