Anasayfa / Genel / Kadıköy Kıl Dönmesi Tedavi Merkezi

Kadıköy Kıl Dönmesi Tedavi Merkezi

İstanbul’un 3 farklı noktasında kolayca hizmet alabileceğiniz idea klinikleri Kadıköy, Bakırköy ve Şişli’de hizmet vermektedir. Anadolu yakasında tek şubemiz olan ve yaşayanların özellikle tercihi haline gelen Kadıköy idea kliniğimiz size her açıdan birçok avantaj sağlıyor.

Deneyimli Proctoloji Uzmanları Görev Yapıyor
Genellikle (Plonidal Sinüs )kıl dönmesi tedavisine korku ile yaklaşılır. Oysaki kliniğimizde hastalarımız sadece 15-20 dakika gibi kısa sürede sağlığına kavuşarak günlük hayatını etkilemeden, evine, işine dönebilmektedir. Kadıköy kliniğimizde mikrosinüsektomi yöntemi ile Sizlere bu imkanı sunan genel cerrahi uzmanımız  sürekli geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Tedavide Mikro Sinüsektomi Uygulanıyor
Tüm diğer şubelerimizde olduğu gibi idea klinik olarak bir ayrıcalığımız en küçük Mikro cerrahi yöntem ile Plonidal sinüs rahatsızlığı olan hastalarımızı gündelik hayatlarına devam edebilecek şekilde tedavi uygulamamızdır.

Tedaviniz 5 Dakikada Yapılır
Idea Kadıköy kliniğimizde hastalarımız mikro sinüsektomi yöntemi lokal anestezi ile ( sadece o bölge uyuşturularak) yaklaşık 10-15 dk sürede kıldönmesi rahatsızlığından kurtulabiliyor.

Narkoz ve Hastanede Yatma Korkusu Yaşamazsınız
Mikro Sinüsektomi yöntemi sırasında narkoz kullanılmasına gerek duyulmadığından hastalarımızın hastanede yatma korkusu duymasına gerek kalmadan tedavi olabiliyorlar. Operasyon sonrası hastalarımız aynı gün içeresinde gündelik hayatlarına dönebilirler.

IDEA Kadıköy Kliniği Nerede?
Kliniğimiz İstanbul Anadolu yakasında tek şube olup Kadıköy’ün en eski ve gözde semtlerinden Bağdat Caddesi’nde hizmet vermektedir.Şehir içi ve şehir dışından ulaşımı oldukça kolay olup, iletişim sayfasından adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yazar: Op. Dr. İbrahim KAVAK

Dokuz Eylül üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr. İbrahim KAVAK 1991 yılından bu yana genel cerrahi uzmanı olarak hizmet vermektedir. Kıl dönmesi, hemoroid ve anal fissür gibi makat hastalıkları yanı sıra nasır, siğil ve ben tedavileri uygulamaktadır.
WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz